Semināri skolotājiem

Mediju pratības un kritiskās domāšanas seminārus Pilna doma Rīgā, Daugavpilī un Liepājā apmeklēja 100 skolotāji. 34 no viņiem strādā mazākumtautību skolās.

Dalībnieku vidū bija 38 sociālo zinību (vēsture, politika, ekonomika, kulturoloģija, tiesības) un 24 latviešu valodas skolotāji, astoņi skolu direktori vai viņu vietnieki, kā arī vairāki pedagogi, kuri vada skolu debašu klubus, žurnālistikas nodarbības vai skolas avīzes veidošanu. Semināros piedalījās arī svešvalodu, matemātikas, informātikas, bioloģijas un fizikas skolotāji. Īpašs paldies liepājniekiem, kuri paši zvanīja un aicināja pie sevis.

Dalībnieku atsauksmes par semināriem un Pilna doma mācību materiāliem:

“Ir ļoti interesanti un šķiet, ka jaunieši ir ieinteresēti. Katrā ziņā viņi informāciju masu medijos sāk analizēt. Un tas jau ir sasniegums.”

“Labi, ka populāri žurnālisti “ienāk” skolā. Paldies!”

“Izmantošu Pilna doma materiālus, jo skolēniem jāiemāca objektīvi izskatīt informācija medijos.”

“Interesanti, lietderīgi, sevišķi vidusskolas skolēniem.”

“Paldies par lieliski izstrādātajiem materiāliem un par interesanto nodarbību. Medijpratības materiālus noteikti izmantošu gan vidusskolas klasēs, gan arī pamatskolas vecākajās klasēs.”

“Par konkursu – kāpēc tas ir tikai vidusskolu skolēniem? Ieteikums nākotnē ļaut piedalīties arī 9.klasēm.”

 

 

Plašāk par projektu Pilna doma lasiet nolikumā

Atbalstītāji

  • Projektu vada Baltijas Mediju izcilības centrs ar Britu padomes finansiālu atbalstu.

    Sadarbības partneri

  • Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, Latvijas sabiedrisko mediju portāls LSM, Valsts Izglītības satura centrs, pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica, Latvijas Nacionālā bibliotēka, UNESCO Latvija, jauniešu organizācija Avantis, E-klase, Vidzemes Augstskola, Rīgas Stradiņa universitāte, izglītības programma Iespējamā misija.