Konkurss

Darbu iesniegšana noslēgusies – gaidām rezultātus

Konkursa Pilna doma darbu iesniegšana veiksmīgi noslēgusies – esam saņēmuši gan video sižetus, gan rakstus un infografikas. Tūlīt pēc Lieldienām žūrija sanāks kopā, lai lemtu par uzvarētājiem, taču jau tagad skaidrs, ka viegli nebūs. Atgādinām, ka saskaņā ar konkursa nolikumu, 20 labāko darbu autorkomandas tiks aicinātas uz Pilna doma noslēguma pasākumu piektdien, 13.aprīlī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur svinēsim, klausoties reperus Edavārdi un Ansis.

Informācija par to, kuras 20 komandas tiks aicinātas uz noslēguma pasākumu, tiks publicēta Pilna Doma mājas lapā, kā arī projekta FaceBook lapā 5.aprīlī. Katra saņems informāciju arī epastā. Savukārt konkursa uzvarētāji un pārējo balvu ieguvēji tiks paziņoti noslēguma pasākumā 13.aprīlī.

Atgādinām – Pilna doma žūrijā šogad strādā Rīgas Stradiņa universitātes asociētā profesore Anda Rožukalne, mediju eksperte Olga Proskurova, laikraksta Neatkarīgās Tukuma Ziņas galvenā redaktore Ivonna Plaude, Latvijas Radio 4 direktore Ilona Madesova, portāla LSM galvenā redaktore Marta Cerava, biedrības Avantis radošā direktore Ilona Bičevska, British Council pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča un ASV Vēstniecības Latvijā Preses un kultūras nodaļas vadītājs Čads Tvitijs.


Atpakaļ uz blogu