Konkurss

Tikšanās ar mentoriem – pilns grafiks

No 1. līdz 16. februārim deviņi Pilna doma mentori tiksies ar visām 70 konkursa komandām. 

 

Piektdien, 2.februārī, Latvijas Televīzijas raidījuma De Facto žurnāliste Olga Dragiļeva Daugavpilī tiekas ar komandām no Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas.

 

Pirmdien, 5.februārī, Latvijas Radio Ziņu dienesta producente Rudīte Spakovska dodos uz Dobeli, lai tiktos ar komandām no Dobeles Valsts ģimnāzijas, Auces vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas un Pilsrundāles vidusskolas.

 

Otrdien, 6.februārī, sabiedrisko mediju portāla LSM ziņu (latviešu valodā) galvenā redaktore Jara Sizova brauc uz Daugavpili, lai tiktos ar komandām no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Viļānu vidusskolas, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas, Daugavpils Dizaina un mākslas skolas Saules skola, Rēzeknes 2.vidusskolas un J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas.

 

Trešdien, 7. februārī, portāla Delfi žurnālists Filips Lastovskis Liepājā strādā ar komandām no Liepājas Raiņa 6.vidusskolas, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas, Grobiņas ģimnāzijas un Aizputes vidusskolas.
 
 
Ceturtdien, 8. februārī, žurnāla Ir galvenā redaktore Nellija Ločmele Rīgā tiekas ar komandām no Rīgas Franču liceja, Rīgas Purvciema vidusskolas, Mārupes vidusskolas, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Līvānu 1.vidusskolas un RTU Inženierzinātņu vidusskolas.
 
 
Piektdien, 9.februārī, LTV Ziņu dienesta galvenais redaktors, raidījumu Aizliegtais paņēmiens un Tieša runa vadītājs Guntis Bojārs tiekas ar komandām no Rīgas Hanzas vidusskolas, Saulkrastu vidusskolas, Rīgas Kultūru vidusskolas, A.Upīša Skrīveru vidusskolas, Rīgas 64.vidusskolas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas.

 

Pirmdien, 12.februārī, žurnāliste un žurnālistikas pasniedzēja Solvita Denisa-Liepniece Rīgā strādā ar komandām no Rīgas Ķengaraga vidusskolas, Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas, Jūrmalas pilsētas Mežmalas pamatskolas, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Rīgas Katoļu ģimnāzijas, Kalnciema pagasta vidusskolas, Aizkraukles novada vidusskolas.

 

Otrdien, 13.februārī, TV3 Ziņu dienesta žurnāliste Monta Jakovela Tukumā tiekas ar komandām no Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas,  Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Druvas vidusskolas un Brocēnu vidusskolas.

 

Piektdien, 16.februārī, portāla Irir.lv redaktore Māra Miķelsone Cēsīs tiekas ar komandām no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Naukšēnu novada vidusskolas, Smiltenes vidusskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un Baltinavas vidusskolas.

 

Katrai komandai esam nosūtījuši e-pasta vēstuli ar precīzu tikšanās vietu un laiku un to, kā sagatavoties, lai spētu aizstāvēt un pamatot savu ideju. Atcerieties – pārliecinošāko ideju autori saņems tiesības uz mentora atbalstu visā darba izstrādes laikā, bet gatavot un iesniegt darbus konkursā var visi.

 

 

Uz tikšanos!

 

 


Atpakaļ uz blogu