Konkurss

Pieteikšanās noslēgusies!

Idejas un pieteikumus žurnālistikas darbu veidošanai iesūtīja 69 komandas no 45 Latvijas vidusskolām. Paldies visiem, kas pieteicās!

Līdz janvāra beigām personīgi sazināsimies ar katru komandu par vietu un laiku, kurā tai būs iespēja tikties ar mentoru – vienu no deviņiem pieredzējušiem mediju profesionāļiem.

Tikšanās reizē katras komandas uzdevums būs prezentēt sava iecerētā darba ideju, formātu un plānoto veidošanas gaitu. Mentors katrai komandai palīdzēs attīstīt ieceri līdz darba izstrādes stadijai. Komandas, kas savas idejas prezentēs vispārliecinošāk, mentora palīdzību saņems visā darba veidošanas laikā. Atcerieties, gatavie darbi jāiesniedz līdz 26.martam. Lai veicas!

 

Pilna doma mentori:  Guntis Bojārs (LTV),  Solvita Denisa-Liepniece,  Olga Dragiļeva (LTV),  Monta Jakovela (TV3),  Filips Lastovskis (Delfi),  Nellija Ločmele (Ir),  Māra Miķelsone (Ir),  Jara Sizova (LSM) un  Rudīte Spakovska (Latvijas Radio).

 

Konkursa nosacījumus lasiet sadaļā KONKURSS, bet noderīgus padomus kvalitatīva žurnālistikas darba veidošanai atradīsiet MEDIJU ŠPIKERĪ un citās Enciklopēdijas sadaļās.

 

 

 


Atpakaļ uz blogu